''Geen enkele dag is hier hetzelfde.''
Hoofdconciërge Christiaan maakt verbinding binnen de monumentale muren van de Seeligkazerne.
Lees het verhaal van Christiaan
Ben jij goed met (administratieve) processen? Vind jij het leuk om iets nieuws te introduceren in een organisatie? Dan is de rol van Functioneel Beheerder SIS iets voor jou!
Binnen De Rooi Pannen maken we gebruik van een Student Informatie Systeem (SIS). Op dit moment maken wij gebruik van Magister binnen zowel ons VO als MBO. In het schooljaar 2026-2027 gaan wij gebruik maken van Eduarte binnen het MBO. Hiervoor zoeken we een Functioneel Beheerder.
Binnen een projectteam begeleid je deze overgang. Als Functioneel Beheerder houd je je bezig met de inrichting, onderhoud, controle en communicatie rond Eduarte binnen De Rooi Pannen. Heb jij nog niet veel ervaring met Eduarte dan zorgen wij ervoor dat jij de juiste basis krijgt door middel van een opleiding.
Je rol als Functioneel Beheerder is cruciaal voor de adaptatie en het optimaal gebruik van de applicatie. Je krijgt daarbij alle kansen voor goede en innovatieve ideeën. Als deze het werk maar efficiënter, effectiever, kwalitatief beter en/of leuker maken. Je werkt nauw samen met je collega Functioneel Beheerder van de Studentenadministratie en de scholen waarvoor we dit systeem in gebruik nemen.
Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de volgende taken:
Heb je nog vragen over deze vacature? Een telefoontje naar Anja van den Hoven is voldoende. Anja is Functioneel Beheerder Studenten Administratie en te bereiken via 013-5002118.
Solliciteren
Solliciteer meteen. Stuur jouw motivatie en cv uiterlijk 28 februari 2026 via de knop Solliciteren. Je kunt jouw sollicitatie richten aan Anja.
Let op! Wij genieten van 14 februari tot 22 februari van de carnavalsvakantie, daarom zal een reactie pas na 22 februari komen.
In gesprek met elkaar
De gesprekken vinden in overleg plaats.
Wervingsbureaus hoeven niet op deze vacature te reageren.